AUTO DETAILING


Dokładne czyszczenie wnętrza oraz ręczne mycie lakieru to gwarancja bezpieczeństwa dla auta.
A jeśli chcesz przywrócić pierwotny wygląd swojej tapicerce, wykonujemy usługę gruntownego czyszczenia ekstrakcyjnego każdej tapicerki samochodowej.
Ciesz się na nowo swoim samochodem.

Pierzemy tapicerki również metodą parową – krótki czas schnięcia eliminuje zapachy, neutralizuje drobnoustroje, a brak używania środków chemicznych jest szczególnie ważny dla alergików. 

 

PRANIE POJAZDU OD 200,00 zł

NAŁOŻENIE WOSKU  NA LAKIER OD 100,00 zł

 


USŁUGA DOOR TO DOOR
Odbieramy pojazd od klienta pod wskazanym adresem oraz dostarczamy go z powrotem po wykonanej usłudze.

Cennik szczegółowy usług
Czyszczenie parowe wnętrza i karoserii od 250,00 zł

Woda jest podgrzewana pod wysokim ciśnieniem wskutek czego wytwarza się bardzo gorąca para o temp. 100 stopni C.

Wydostaje się ona z urządzenia z szybkością 170 km na godzinę i nagrzewa brud szybciej niż powierzchnię, do której przywiera.

Dzięki temu wszelkie zanieczyszczenia odklejają się bez trudu nawet z trudno dostępnych miejsc, bez konieczności dodawania środków chemicznych.

Pranie ekstrakcyjne od 200,00 zł

Czyszczenie ekstrakcyjne to metoda dogłębnego prania tapicerki meblowej, wykładzin, dywanów, czy tapicerki samochodowej.

Ta metoda bywa nazywana również czyszczeniem natryskowo-ssącym. W odróżnieniu od innych metod (np. szamponowania) przy ekstrakcji stosuje się środki niskopieniące, które nie pozostawiają na tapicerce osadu. Dzięki temu materiał nie ulega szybszemu zabrudzeniu po jego upraniu.

 

Czyszczenie ekstrakcyjne składa się z kilku faz:

1. Gruntowne odkurzenie.
2. Odplamianie i szczotkowanie materiału.
3. Rozpuszczenie brudu wstępnym spryskaniem (prespray) – czyszczenie wstępne.
4. Pranie zasadnicze polegające na płukaniu materiału wodą ze specjalnym środkiem do prania za pomocą maszyny natryskowo – ssącej.


Zalety ekstrakcji:

*Bardzo duża skuteczność prania 
*Brak osadu po środkach chemicznych.
*Brak konieczności odkurzania na sucho po czyszczeniu.
*Umiarkowany czas schnięcia oraz brak ryzyka osłabienia struktury materiału.

Pranie na sucho od 200,00 zł/h

Pranie na sucho zaleca się wszędzie tam, gdzie pranie na mokro jest utrudnione lub niemożliwe. Tą metodą można więc wyprać tapicerkę samochodową.

Gorący wosk od 100,00 zł

Woskowanie nadwozia ma na celu wytworzenie na lakierze warstwy ochronnej. Po takim zabiegu efekty mycia są widoczne dłużej, woda lepiej spływa, a auto zyskuje połysk. Możemy w ten sposób również czasowo zamaskować niewielkie ubytki lakieru. Niestety tradycyjne woskowanie przy użyciu pasty wymaga najpierw pieczołowitego wytarcia i wysuszenia auta, a potem mozolnego polerowania. Jest z tego powodu trudne i męczące, co sprawia, że nie każdy ma siłę i ochotę robić to regularnie.